VII Przegląd Piosenki Nowoczesnej Mam Talent

25 czerwca 2019
W dniu dzisiejszym w Gminnym Ośrodku Kultury w Michałowie odbył się VII Przegląd Piosenki Nowoczesnej „Mam Talent”. W występach wzięli udział wykonawcy z dziesięciu placówek: DPS „Jawor” z Jałówki, WTZ z Sokółki, Środowiskowy Dom Samopomocy z Bielska Podlaskiego, WTZ z Moniek, DPS „Spokojna Przystań” z Garbar, WTZ z Szumowa, WTZ z Kolna, DPS z Białegostoku Filia w Bobrowej, Środowiskowy Dom Samopomocy z Hajnówki, WTZ z Nowej Woli.

Galeria zdjęć

Uczestnicy zaprezentowali się w ciekawym repertuarze, na który składały się przeboje muzyki rozrywkowej, deklamowanie poezji i układy taneczne. Wspólne występy spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności, która nagradzała artystów gromkimi brawami. Kolejny już przegląd miał na celu pokazanie rozwoju artystycznego naszych podopiecznych oraz wspieranie ich  integracji z innymi grupami.

Po oficjalnej części zaproszono wszystkich obecnych do „Gospody” na posiłek i dyskotekę, na której usłyszeliśmy lubiane przez wszystkich zgromadzonych piosenki. Wspólna zabawa była okazją do pogłębienia przyjaźni ze znajomymi i przyjaciółmi z zaproszonych placówek. Co roku „Mam Talent” gromadzi coraz więcej uczestników, dołączają do nas nowi chętni zainteresowani wspólnymi występami. Celem przeglądu było rozwijanie zdolności artystycznych naszych podopiecznych, wspieranie ich kreatywności, a także promowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.